Wykorzystaj czas na życie

Wykorzystaj czas na życie
Kampania „Wykorzystaj czas na życie” to inicjatywa skierowana do kobiet z zaawansowanym rakiem piersi, której najważniejszym celem jest edukacja zarówno pacjentek, jak i całego społeczeństwa na temat tego nowotworu oraz próba zmiany jego postrzegania. 

Choć o raku piersi mówi się bardzo dużo, to zaawansowana postać tego nowotworu i jego nawrót wciąż stanowią temat tabu. Kobiety z zaawansowanym rakiem piersi spychane są na margines społeczny, jako te, którym nie da się już pomóc. Chcemy pokazać pacjentkom, że zawsze trzeba mieć nadzieję i jak najlepiej starać się wykorzystać czas, bez względu na to, jak wiele go pozostało. Chcemy pokazać społeczeństwu, że warto walczyć o każdy dzień i w pełni wykorzystywać życie. Poza tym, że kobiety te są pacjentkami onkologicznymi, w dalszym ciągu mogą być dobrymi pracownikami, wspaniałymi matkami, żonami i przyjaciółkami. I powinny mieć możliwość korzystania ze wszystkiego co przynosi im życie, spełniać marzenia i czerpać z życia. 

Kampania otrzymała honorowy patronat Małżonki Prezydenta RP Agaty Kornhauser-Dudy

Partnerami kampanii są: Polskie Towarzystwo Onkologii Klinicznej, Polska Koalicja Pacjentów Onkologicznych, Program Edukacji Onkologicznej, Fundacja „Tam i z powrotem”, Polskie Amazonki Ruch Społeczny, Federacja Stowarzyszeń Amazonki, Stowarzyszenie „Amazonki” Warszawa-Centrum, Fundacja „Rak’n’Roll”, Fundacja Onkologiczna „Alivia”, Fundacja Onkocafe oraz Fundacja OmeaLife.

Kampania realizowana przy wsparciu finansowym Pfizer Polska Sp. z o.o. 

O nas

Fundacja "Żyjmy Zdrowo" istnieje od 2001 roku. Celem Fundacji jest podnoszenie jakości życia Polaków poprzez propagowanie zdrowego stylu życia oraz krzewienie szeroko rozumianej edukacji prozdrowotnej. Fundacja realizuje swoje cele poprzez organizowanie i finansowanie imprez sportowych i rodzinnych, mających za zadanie wypromowanie zdrowego, higienicznego i aktywnego stylu życia.

Podaruj nam 1 procent

Przekaż nam jeden procent

Fundacja Żyjmy Zdrowo posiada status ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO.

Oznacza to, że osoby, które w ciągu roku zarobiły opodatkowane pieniądze, mogą przekazać, 1% należnego podatku na konto naszej Fundacji KRS 0000015340.

Skontaktuj się z nami

Fundacja Żyjmy Zdrowo

Wiertnicza 38, 02 - 952 Warszawa

adres korespondencyjny:
ul. Zygmunta Glogera 2 lok. 11,
02-051 Warszawalub
kontakt@zyjmyzdrowo.org.pl