Inauguracja drugiej części kampanii Wykorzystaj czas na życie
Inauguracja drugiej części kampanii Wykorzystaj czas na życie
Miło nam poinformować, że podczas III Międzynarodowego Kongresu Patient Empowerment w Warszawie, fundacja zaprezentowała kolejne plany i cele, które będzie realizować w ramach kampanii "Wykorzystaj czas na życie" w 2019 r.

Kobieta to słowo o najszerszej gamie synonimów, bo dziś kobieta to siła, strategia, solidarność, przyszłość, wiara, rozwój, zmiana.Kolejny etap kampanii rozpoczniemy regionalnymi spotkaniami pn."Liderka zdrowia", które mają na celu wzmocnić znaczenie tych słów.  Każde spotkanie, w którym wezmą udział eksperci wielu dziedzin naukowych, dotyczyć będzie trzech stref: komfortu, rozwoju i działania. Wokół tych trzech etapów poprowadzone zostaną dyskusje i interaktywne warsztaty dla kobiet z zaawansowanym nowotworem piersi. Wkrótce więcej informacji.


Galeria

O nas

Fundacja "Żyjmy Zdrowo" istnieje od 2001 roku. Celem Fundacji jest podnoszenie jakości życia Polaków poprzez propagowanie zdrowego stylu życia oraz krzewienie szeroko rozumianej edukacji prozdrowotnej. Fundacja realizuje swoje cele poprzez organizowanie i finansowanie imprez sportowych i rodzinnych, mających za zadanie wypromowanie zdrowego, higienicznego i aktywnego stylu życia.

Podaruj nam 1 procent

Przekaż nam jeden procent

Fundacja Żyjmy Zdrowo posiada status ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO.

Oznacza to, że osoby, które w ciągu roku zarobiły opodatkowane pieniądze, mogą przekazać, 1% należnego podatku na konto naszej Fundacji KRS 0000015340.

Skontaktuj się z nami

Fundacja Żyjmy Zdrowo

Wiertnicza 38, 02 - 952 Warszawa

adres korespondencyjny:
ul. Zygmunta Glogera 2 lok. 11,
02-051 Warszawalub
kontakt@zyjmyzdrowo.org.pl